prodáno za: 2 800 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

9. Miniatura dámy v modrých šatech

Miniatura, kombinovaná technika, 6,5x5,5 cm, sign. vpravo Heins Freistler 1841, krásný řezaný a zalcený rámeček (nep. Poškozený, část. setřené zlacení)

prodejce Aukční dům Korunní

*****1 2 800 CZK 11. 06. 2019 19:07:28
*****9 2 600 CZK 11. 06. 2019 19:07:23
*****1 2 400 CZK 11. 06. 2019 19:07:19
*****9 2 400 CZK 11. 06. 2019 19:07:19
*****9 2 200 CZK 11. 06. 2019 19:07:17
*****1 2 000 CZK 11. 06. 2019 19:07:17
*****9 1 900 CZK 11. 06. 2019 19:07:08