aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
300 CZK

Zrcadlo s petrolejovou lampou, suchá jehla,11,5 x 8,3 cm, 3/50, signováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Sedící akt, lept, značeno, signováno, 14 x 14,5 cm, paspartováno,

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 200 CZK

Z Prahy, lept, 20 x 18 cm, výřez, značeno, signováno,

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Rozverná parta, barevná litografie, 42 x 62 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
450 CZK

Profesor, Litografie, 12 x 9 cm, oválný rámeček 32 x 26 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Ex Libris KN HB, 8,5 x 5,7 cm, signováno

aktuální cena:
1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Žena, reliéfní tisk na papíře, 42x24 cm, sign. PD Olbram Zoubek, na rev. nálepky prodejní galerie

aktuální cena:
1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Polibek, reliéfní tisk na papíře, 35x23 cm, sign. PD Olbram Zoubek, na rev. věnování

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
900 CZK

Děvčátko, zinkografie, 9,5 x 8,5 cm, rámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
900 CZK

Pegas, litografie, 15 x 11 cm, signováno, rámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
900 CZK

Litografie, 20 x 13,5 cm, signováno, rámováno, 56/200

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
900 CZK

Kočka, výřez 25 x 18 cm, lept, rámováno, signováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
900 CZK

Pocta Jaroslavu Seifertovi, 28 x 19 cm, rámováno, signováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
900 CZK

Torzo, suchá jehla, lept, 30 x 20 , signováno, datováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
900 CZK

Suchý květ, monotyp, 23 x 41 cm, signováno, rámováno

aktuální cena:
1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Betlémská kaple v 15. století, barevná litografie na papíře, 49 x 66 cm, původní adjustace

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
300 CZK

Ex Libris, suchá jehla, 13 x 9 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
300 CZK

Tráva, dřevořez, 19 x 26 cm, signováno, volný list