aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
6 500 CZK

Náhrdelník,22,00g, náušnice, 4,00 g, náramek, 32,6 g, prsten, 4,25 g, velikost 57, puncováno..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Dva kusy korálů z jantaru, jedny z opracovaného hladkého jantaru vejcovitého tvaru (délka 66 cm),..

aktuální cena:
1 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Prsten s pravou perlou, Au 585/1000, značeno, puncováno (1,99 g), dvě náušnice s perlou, Au..

aktuální cena:
4 400 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Masivní zlatý prsten s červenohnědým kamenem, Au 585/1000, puncováno puncem pro cizozemské zboží..

aktuální cena:
2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Prsten a dvě náušnice, Ag 900/1000, vše puncováno, značeno "900" a punc výrobce (dohromady 12,18..

aktuální cena:
10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Sada dvou náušnic a medailonu na řetízek, medailon otvírací na umístění fotografií, praménků vlasů..

aktuální cena:
1 300 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Soubor náhrdelník s řetízkem, náušnice a prsten s vltavíny, osazeno v bílém kovu (nepuncované..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 200 CZK

Prstýnek z dvoubarevného zlata,Au 0,585 (2,84 g), puncováno, značka výrobce ZG

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 800 CZK

Prstýnek z bílého zlata s kamínky (zirkony), Au ,585 (2,23 g), puncováno puncem + 585, značka..