4 600 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Schoulená, mramor, signováno, výška 13 cm, délka 20 cm

11 000 CZK
vyvolávací cena:
6 500 CZK

Svatý Jiří na koni, bronz výška 30 cm (sokl 7 cm)

30 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Dívčí akt, bronz, výška 59 cm, vč. Soklu

28 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Koupel, bronz na mramorovém soklu,výška 37 cm, signováno, lil Barták, Praha - značeno

650 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Tančící pár, sádra, výška 32 cm, signováno

vyvolávací cena:
500 CZK

Dívčí hlava, sádra, neznačno, číslováno, výška 45 cm

vyvolávací cena:
900 CZK

Ležící akt, terakota, signováno, 36 x 20 x 20 cm

9 500 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Odpočívající atlet, bronz, výška bez postavce 32 cm, značeno vzadu Rektor, na dřevěném podstavci..