konec limitování 15. 10. 2019 18:00
datum aukce 15. 10. 2019 19:00
69
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 15 000 CZK

11. Beneš Vincenc (1883 -1979)

Zátiší s pomeranči, olej na desce, 32 x 40 cm, signováno,

prodejce GalerieGoltzova tvrz