prodáno za: 34 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

11. Beneš Vincenc (1883 -1979)

Zátiší s pomeranči, olej na desce, 32 x 40 cm, signováno,

prodejce GalerieGoltzova tvrz

*****3 34 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:27
*****6 32 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:27
*****3 30 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:20
*****3 28 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:20
*****3 26 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:17
*****3 24 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:17
*****3 22 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:08
*****6 20 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:08
*****3 19 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:05
*****3 18 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:05
*****3 17 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:02
*****6 16 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:02
*****3 15 000 CZK 15. 10. 2019 19:06:59