prodáno za: 34 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

11. Beneš Vincenc (1883 -1979)

Zátiší s pomeranči, olej na desce, 32 x 40 cm, signováno,

prodejce GalerieGoltzova tvrz

9****3 34 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:27
8****6 32 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:27
9****3 30 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:20
5****3 28 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:20
9****3 26 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:17
5****3 24 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:17
9****3 22 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:08
8****6 20 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:08
9****3 19 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:05
5****3 18 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:05
9****3 17 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:02
8****6 16 000 CZK 15. 10. 2019 19:07:02
9****3 15 000 CZK 15. 10. 2019 19:06:59