konec limitování 15. 10. 2019 18:00
datum aukce 15. 10. 2019 19:00
45
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 500 CZK

14. Vohanková Božena (1891 - 1971)

Krajina, olej na kartonu, 24 x 32 cm, signováno

prodejce GalerieGoltzova tvrz