vyvolávací cena: 900 CZK

147. Lampa porcelánová Volkstädt

Porcelánová figurální lampa, výška 42 cm, značeno falešně Savres, původně porcelánka Volkstädt, sukýnka drobně poškozená

prodejce GalerieGoltzova tvrz