#147

Lampa porcelánová Volkstädt

Lampa porcelánová Volkstädt
Lampa porcelánová Volkstädt
Lampa porcelánová Volkstädt
Lampa porcelánová Volkstädt
#147

Lampa porcelánová Volkstädt

Varia
460 zobrazení
15. 10. 2019 19:00

prodejce
GalerieGoltzova tvrz

Porcelánová figurální lampa, výška 42 cm, značeno falešně Savres, původně porcelánka Volkstädt, sukýnka drobně poškozená