prodáno za: 3 800 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

161. Prsten a náušnice

Prsten s pravou perlou, Au 585/1000, značeno, puncováno (1,99 g), dvě náušnice s perlou, Au 585/1000, značeno, puncováno (dohromady 4,16 g)

prodejce Aukční dům Korunní

2****5 3 800 CZK 15. 10. 2019 20:45:31
9****7 3 600 CZK 15. 10. 2019 20:45:29
2****5 3 400 CZK 15. 10. 2019 20:45:13
9****7 3 200 CZK 15. 10. 2019 20:45:12
2****5 3 000 CZK 15. 10. 2019 20:44:58
9****7 2 800 CZK 15. 10. 2019 20:44:57
2****5 2 600 CZK 15. 10. 2019 20:44:48
9****7 2 400 CZK 15. 10. 2019 20:44:47
3****6 2 200 CZK 15. 10. 2019 20:44:39
2****5 2 000 CZK 15. 10. 2019 20:44:39
3****6 1 900 CZK 15. 10. 2019 20:44:37
9****7 1 800 CZK 15. 10. 2019 20:44:37
3****6 1 700 CZK 15. 10. 2019 20:44:33
2****5 1 600 CZK 15. 10. 2019 20:44:33
3****6 1 500 CZK 15. 10. 2019 20:44:30