#161

Prsten a náušnice

Prsten a náušnice
Prsten a náušnice
Prsten a náušnice
Prsten a náušnice
#161

Prsten a náušnice

Jewelery
3 limity
484 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
15. 10. 2019 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Prsten s pravou perlou, Au 585/1000, značeno, puncováno (1,99 g), dvě náušnice s perlou, Au 585/1000, značeno, puncováno (dohromady 4,16 g)