prodáno za: 3 200 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

163. Šperky s českými granáty

Prsten a dvě náušnice, Ag 900/1000, vše puncováno, značeno "900" a punc výrobce (dohromady 12,18 g), dále menší a větší brož (patrně tombak), jeden kamínek v menší broži chybí, celkem 5 ks

prodejce Aukční dům Korunní

9****7 3 200 CZK 15. 10. 2019 20:46:36
9****7 3 000 CZK 15. 10. 2019 20:46:30
9****5 3 000 CZK 15. 10. 2019 20:46:30
9****5 2 800 CZK 15. 10. 2019 20:46:19