prodejce | Aukční dům Korunní |
Prsten a dvě náušnice, Ag 900/1000, vše puncováno, značeno "900" a punc výrobce (dohromady 12,18 g), dále menší a větší brož (patrně tombak), jeden kamínek v menší broži chybí, celkem 5 ks