#163

Šperky s českými granáty

Šperky s českými granáty
Šperky s českými granáty
Šperky s českými granáty
Šperky s českými granáty
#163

Šperky s českými granáty

Jewelery
4 limity
482 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
15. 10. 2019 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Prsten a dvě náušnice, Ag 900/1000, vše puncováno, značeno "900" a punc výrobce (dohromady 12,18 g), dále menší a větší brož (patrně tombak), jeden kamínek v menší broži chybí, celkem 5 ks