prodáno za: 28 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

165. PROCHÁZKA Josef (1909 - 1984)

Podzim na stráni, olej na kartonu, 35x50 cm, sign. PD Jos. Procházka, na rev. název, podpis a razítko autora, francouzský rám

prodejce Aukční dům Korunní

1****8 28 000 CZK 15. 10. 2019 20:47:37
4****9 26 000 CZK 15. 10. 2019 20:47:33
1****8 24 000 CZK 15. 10. 2019 20:47:28
4****9 22 000 CZK 15. 10. 2019 20:47:22