prodáno za: 1 800 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

17. Kraus ?

Romantická krajina, olej na lepence, 35 x 50 cm, signováno

prodejce GalerieGoltzova tvrz

3****9 1 800 CZK 15. 10. 2019 19:11:02
2****4 1 700 CZK 15. 10. 2019 19:10:54
3****9 1 600 CZK 15. 10. 2019 19:10:44
4****9 1 500 CZK 15. 10. 2019 19:10:30
8****6 1 400 CZK 15. 10. 2019 19:10:24