konec limitování 15. 10. 2019 18:00
datum aukce 15. 10. 2019 19:00
2
132
2
aktuální cena: 1 200 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

17. Kraus ?

Romantická krajina, olej na lepence, 35 x 50 cm, signováno

prodejce GalerieGoltzova tvrz