konec limitování 15. 10. 2019 18:00
datum aukce 15. 10. 2019 19:00
80
aktuální cena: 12 000 CZK
vyvolávací cena: 12 000 CZK

18. Felgenhauer Richard ( 1895 - 1958)

Vidění, olej na překližce, 36 x 38 cm, signováno

prodejce GalerieGoltzova tvrz