prodáno za: 2 200 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

183. Soubor s vltavíny

Soubor náhrdelník s řetízkem, náušnice a prsten s vltavíny, osazeno v bílém kovu (nepuncované Ag?), celková hmotnost 23,76 g, soukromá výroba cca z 80. let 20. století

prodejce Aukční dům Korunní

6****8 2 200 CZK 15. 10. 2019 20:55:42