#183

Soubor s vltavíny

Soubor s vltavíny
Soubor s vltavíny
Soubor s vltavíny
Soubor s vltavíny
Soubor s vltavíny
Soubor s vltavíny
Soubor s vltavíny
#183

Soubor s vltavíny

Jewelery
3 limity
579 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
15. 10. 2019 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Soubor náhrdelník s řetízkem, náušnice a prsten s vltavíny, osazeno v bílém kovu (nepuncované Ag?), celková hmotnost 23,76 g, soukromá výroba cca z 80. let 20. století