prodáno za: 34 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

184. ULLMANN Josef 1870 - 1922)

Zimní nálada, olej na kartonu, 45x55 cm, sign. PD Ullmann 1916, na rámu štítek, rámováno pod sklem

prodejce Aukční dům Korunní

8****1 34 000 CZK 15. 10. 2019 20:56:28
7****3 32 000 CZK 15. 10. 2019 20:56:28
8****1 30 000 CZK 15. 10. 2019 20:56:12
9****7 28 000 CZK 15. 10. 2019 20:56:12
8****1 26 000 CZK 15. 10. 2019 20:56:05