prodáno za: 32 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

190. Kaván František, (1866 - 1941)

Zima v Českém ráji, olej na kartonu, 26x36 cm, sign. PD Kaván, na rev. Záruční list Salonu výtvarného umění Miroslav Moučka z 10. X. 1945, datováno 1930, rámováno v paspartě za sklem

prodejce Aukční dům Korunní

9****7 32 000 CZK 15. 10. 2019 20:59:34
9****4 30 000 CZK 15. 10. 2019 20:59:23