prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

191. LIEBSCHER Adolf (1857 - 1919)

Chalupa za stromy, olej na kartonu, 24,5x16 cm, sign. PD A. Liebscher, nově rámováno

prodejce Aukční dům Korunní

3****9 10 000 CZK 15. 10. 2019 21:00:42
3****3 9 500 CZK 15. 10. 2019 21:00:42
3****9 9 000 CZK 15. 10. 2019 21:00:37
3****3 8 500 CZK 15. 10. 2019 21:00:37
3****9 8 000 CZK 15. 10. 2019 21:00:35
3****3 7 500 CZK 15. 10. 2019 21:00:35
3****9 7 000 CZK 15. 10. 2019 21:00:31
1****6 6 500 CZK 15. 10. 2019 21:00:31
3****9 6 000 CZK 15. 10. 2019 21:00:27
3****3 5 500 CZK 15. 10. 2019 21:00:27
3****9 5 000 CZK 15. 10. 2019 21:00:23
1****6 4 800 CZK 15. 10. 2019 21:00:23
3****9 4 600 CZK 15. 10. 2019 21:00:19
3****3 4 400 CZK 15. 10. 2019 21:00:19
3****9 4 200 CZK 15. 10. 2019 21:00:17
1****6 4 000 CZK 15. 10. 2019 21:00:17
3****9 3 800 CZK 15. 10. 2019 21:00:14
1****6 3 600 CZK 15. 10. 2019 21:00:14
3****9 3 400 CZK 15. 10. 2019 21:00:11
3****3 3 200 CZK 15. 10. 2019 21:00:11
3****9 3 000 CZK 15. 10. 2019 21:00:06
3****3 2 800 CZK 15. 10. 2019 21:00:06
3****9 2 600 CZK 15. 10. 2019 21:00:03
3****3 2 400 CZK 15. 10. 2019 21:00:03
3****9 2 200 CZK 15. 10. 2019 20:59:55