konec limitování 15. 10. 2019 18:00
datum aukce 15. 10. 2019 19:00
111
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 2 500 CZK

2. Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Koupání, olej na plátně, adj na karton, 17 x 23,5 cm, signováno, řezbovaný rám,

prodejce GalerieGoltzova tvrz