prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

21. LOLEK Stanislav (1873 - 1936)

Luhačovický park, olej na kartonu, 24x32 cm, sign. PD Lolek St., na rev. popsáno a datováno 1930, rámováno v paspartě pod sklem

prodejce Aukční dům Korunní

4****9 10 000 CZK 15. 10. 2019 19:13:06
3****3 9 500 CZK 15. 10. 2019 19:13:03
4****9 9 500 CZK 15. 10. 2019 19:13:03
3****3 9 000 CZK 15. 10. 2019 19:12:46