prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 900 CZK

210. Kulhánek Oldřich, (1940 - 2019)

Kočka, výřez 25 x 18 cm, lept, rámováno, signováno

prodejce Galerie Goltzova tvrz

4****9 4 000 CZK 15. 10. 2019 21:15:21