prodáno za: 2 800 CZK
vyvolávací cena: 900 CZK

211. Kulhánek Oldřich, (1940 - 2019)

Pocta Jaroslavu Seifertovi, 28 x 19 cm, rámováno, signováno

prodejce Galerie Goltzova tvrz

4****9 2 800 CZK 15. 10. 2019 21:15:44