prodáno za: 2 600 CZK
vyvolávací cena: 900 CZK

212. Kodet Kristián, (1947 - )

Torzo, suchá jehla, lept, 30 x 20 , signováno, datováno

prodejce Galerie Goltzova tvrz

7****6 2 600 CZK 15. 10. 2019 21:16:11
4****8 2 400 CZK 15. 10. 2019 21:16:10
7****6 2 400 CZK 15. 10. 2019 21:16:10
4****8 2 200 CZK 15. 10. 2019 21:16:08