prodáno za: 3 400 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

215. Panuška Jaroslav, (1872 - 1958)

Betlémská kaple v 15. století, barevná litografie na papíře, 49 x 66 cm, původní adjustace

prodejce Galerie Goltzova tvrz

8****6 3 400 CZK 15. 10. 2019 21:18:28
5****5 3 200 CZK 15. 10. 2019 21:18:22
8****6 3 000 CZK 15. 10. 2019 21:18:13
5****5 2 800 CZK 15. 10. 2019 21:18:07
8****6 2 600 CZK 15. 10. 2019 21:18:00
5****5 2 400 CZK 15. 10. 2019 21:17:43
5****3 2 200 CZK 15. 10. 2019 21:17:43
8****6 2 000 CZK 15. 10. 2019 21:17:38
5****3 2 000 CZK 15. 10. 2019 21:17:38
8****6 1 900 CZK 15. 10. 2019 21:17:31
5****5 1 800 CZK 15. 10. 2019 21:17:31
8****6 1 700 CZK 15. 10. 2019 21:17:20