prodáno za: 24 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

29. HAVELKA Roman (1877 - 1950)

Na říčce Želetavce nad Starým Bítovem, olej na plátně, 34x45 cm, sign. PD ROM. HAVELKA 1927 , rámováno v původním rámu

prodejce Aukční dům Korunní

4****7 24 000 CZK 15. 10. 2019 19:18:32
4****9 22 000 CZK 15. 10. 2019 19:18:29
4****7 20 000 CZK 15. 10. 2019 19:18:14