prodáno za: 20 000 CZK
vyvolávací cena: 13 000 CZK

3. Waldhauser Antonín, (1835 - 1913)

Čáslav za červánků, olej na dřevě, 14 x 10 cm, signováno, vzadu pozůstalostní razítko

prodejce GalerieGoltzova tvrz

9****4 20 000 CZK 15. 10. 2019 19:02:41