prodáno za: 17 000 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

40. GROSS František (1909 - 1985)

Továrna, olej na plátně nalepeném na kartonu, 43x54 cm, sign. PD GROSS 71

prodejce Aukční dům Korunní

3****7 17 000 CZK 15. 10. 2019 19:28:09