prodáno za: 2 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

42. Krčil Josef, (1906 - 1985)

Kutná Hora, olej na plátně, 48 x 55 cm, signováno, zezadu autorské razítko

prodejce GalerieGoltzova tvrz

1****1 2 000 CZK 15. 10. 2019 19:29:19