vyvolávací cena: 800 CZK

5. Kuba Ludvík, (1863 - 1956)

Podhradí, Stolac, akvarel, 10,5 x 16 cm, datováno 9/8, 93, zezadu přípis V Praze dne 10. 6. 1891, stopy po vlhkosti.

prodejce GalerieGoltzova tvrz