prodejce | GalerieGoltzova tvrz |
Podhradí, Stolac, akvarel, 10,5 x 16 cm, datováno 9/8, 93, zezadu přípis V Praze dne 10. 6. 1891, stopy po vlhkosti.
Po bohatém životě zemřel 30. listopadu 1956 v Praze ve věku 93 let.