prodáno za: 18 000 CZK
vyvolávací cena: 13 000 CZK

6. Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Zima, olej na plátně, 80 x 100 cm, signováno,

prodejce GalerieGoltzova tvrz

8****1 18 000 CZK 15. 10. 2019 19:04:28
4****9 17 000 CZK 15. 10. 2019 19:04:26
8****1 16 000 CZK 15. 10. 2019 19:04:14
4****9 15 000 CZK 15. 10. 2019 19:04:02
8****1 14 000 CZK 15. 10. 2019 19:03:58