konec limitování 15. 10. 2019 18:00
datum aukce 15. 10. 2019 19:00
126
3
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 13 000 CZK

6. Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Zima, olej na plátně, 80 x 100 cm, signováno,

prodejce GalerieGoltzova tvrz