prodáno za: 16 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

66. HOLUB Josef (1870 - 1957)

Řada topolů, motiv z Kralup, olej na kartonu, 32,5x32,5 cm, sign. PD J. HOLUB, na rev. popsáno a datováno autorem, rámováno v pův. rámu

prodejce Aukční dům Korunní

8****1 16 000 CZK 15. 10. 2019 19:40:12
4****9 15 000 CZK 15. 10. 2019 19:40:11
8****1 14 000 CZK 15. 10. 2019 19:39:57