prodáno za: 1 400 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

7. Neznámý autor

U Týna, olej na plátně, 75 x 95 cm, signováno, místy nažloutlé flíčky

prodejce GalerieGoltzova tvrz

5****3 1 400 CZK 15. 10. 2019 19:04:51