konec limitování 15. 10. 2019 18:00
datum aukce 15. 10. 2019 19:00
2
81
2
aktuální cena: 1 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

7. Neznámý autor

U Týna, olej na plátně, 75 x 95 cm, signováno, místy nažloutlé flíčky

prodejce GalerieGoltzova tvrz