prodáno za: 13 000 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

74. BENEŠ Vincenc (1883 - 1979)

Ulice, olej na kartonu, 32x49 cm, sign. PD V. Beneš

prodejce Aukční dům Korunní

8****1 13 000 CZK 15. 10. 2019 19:47:15
4****0 12 000 CZK 15. 10. 2019 19:47:15
8****1 11 000 CZK 15. 10. 2019 19:47:03
4****0 10 000 CZK 15. 10. 2019 19:47:03
8****1 9 500 CZK 15. 10. 2019 19:46:47