prodáno za: 19 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

79. PANUŠKA Jaroslav (1872 - 1958)

Zasněžená vesnice, olej na kartonu, 50x66 cm, sign. LD PANUŠKA, posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař

prodejce Aukční dům Korunní

4****3 19 000 CZK 15. 10. 2019 19:53:37
4****0 18 000 CZK 15. 10. 2019 19:53:37
4****3 17 000 CZK 15. 10. 2019 19:53:20
4****0 16 000 CZK 15. 10. 2019 19:53:20
4****3 15 000 CZK 15. 10. 2019 19:53:08
4****9 14 000 CZK 15. 10. 2019 19:53:08
4****3 13 000 CZK 15. 10. 2019 19:53:04
4****9 12 000 CZK 15. 10. 2019 19:53:04
4****3 11 000 CZK 15. 10. 2019 19:53:00