konec limitování 15. 10. 2019 18:00
datum aukce 15. 10. 2019 19:00
57
3
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 200 CZK

8. Popelka Vojtěch Hynek, (1888 - 1971)

Kachny na potoce, olej na desce, 35 x 46 cm, rámováno,

prodejce GalerieGoltzova tvrz