prodáno za: 1 600 CZK
vyvolávací cena: 1 200 CZK

8. Popelka Vojtěch Hynek, (1888 - 1971)

Kachny na potoce, olej na desce, 35 x 46 cm, rámováno,

prodejce GalerieGoltzova tvrz

4****9 1 600 CZK 15. 10. 2019 19:05:27
5****3 1 500 CZK 15. 10. 2019 19:05:25
4****9 1 500 CZK 15. 10. 2019 19:05:25
5****3 1 400 CZK 15. 10. 2019 19:05:17