konec limitování 15. 10. 2019 18:00
datum aukce 15. 10. 2019 19:00
50
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 6 000 CZK

9. Otakar Hůrka, (1889-1966)

Zima za šera (97H), olej na kartonu, 59,5 x 40,5cm signováno

prodejce GalerieGoltzova tvrz