prodáno za: 1 900 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

92. Šimon Tavík František (1877 - 1942)

Sedící akt, lept, značeno, signováno, 14 x 14,5 cm, paspartováno,

prodejce GalerieGoltzova tvrz

2****5 1 900 CZK 15. 10. 2019 20:00:17
3****7 1 800 CZK 15. 10. 2019 20:00:15
2****5 1 700 CZK 15. 10. 2019 20:00:09
3****7 1 600 CZK 15. 10. 2019 20:00:05
2****5 1 500 CZK 15. 10. 2019 19:59:59