prodáno za: 2 200 CZK
vyvolávací cena: 2 200 CZK

93. Šimon Tavík František

Z Prahy, lept, 20 x 18 cm, výřez, značeno, signováno,

prodejce GalerieGoltzova tvrz

2****5 2 200 CZK 15. 10. 2019 20:00:51