prodáno za: 28 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

98. Benda Břetislav (1897 - 1983)

Koupel, bronz na mramorovém soklu,výška 37 cm, signováno, lil Barták, Praha - značeno

prodejce GalerieGoltzova tvrz

9****4 28 000 CZK 15. 10. 2019 20:04:01
5****3 26 000 CZK 15. 10. 2019 20:04:01
9****4 24 000 CZK 15. 10. 2019 20:03:58