14 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Zimní krajina, olej na kartonu, 22x33 cm, sign. PD PANUŠKA, na rev. orig. podpis autora, původní rám

Položka stažena z aukce

Žlutočervená kompozice, řídký olej na kartonu, 33x28,5 cm, rámováno pod sklem

55 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Rozkvetlá louka (Jinoličky u Jičína), olej na kartonu, 38x49,5 cm, sign. PD Kaván Jinoličky, na..

42 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Zimní podvečer, olej na dřevěné desce, 25x34 cm, sign. LD AL. KALVODA, dílo reprodukováno v..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Kubistické zátiší, olejová tempera, 16,5x17 cm, sign. LN Jan Benda

17 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Domky u rybníka, olej na kartonu, 25x35 cm, sign. LD O Bubeníček, rímováno v uměleckém rámu,..

14 000 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Dívka v bílých šatech, olej na kartonu, 23,5x17,5 cm, sign. PD W. MANES

18 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Dívka s ptáčkem, pastel na papíře, 19x19 cm, sign. PD Ota Janeček

4 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Ležící akt, olej na dřevěné desce, 16x26 cm, sign PD J. F. Pistorius

10 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Žena při šití, olej na kartonu, 22x34 cm, sign. LD A. Frolka 910, nerámováno

vyvolávací cena:
1 000 CZK

Milenci, akvarel na papíru, 24x30 cm, sign. PD Bělocvětov 71

17 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Podzim u řeky, olej na plátně, 24,5x34,5 cm, sign. PD ROM. HAVELKA

5 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Krajina, kombinovaná technika na kartonu, 23x32 cm, sign. LD Klápště 63

26 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Toreador s býkem, olej na plátně, 61x51 cm, sign. LD Feigl

18 000 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Pradleny, kolorovaný dřevoryt, 34x36 cm ve výřezu, sign. PD V. Špála 19, LD popsáno

8 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Za úplňku, olej na dřevěné desce, 11,5x20,5 cm, monogr. PD, na rev. Popsáno Ant. Waldhauser č. 947

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Žebráci (poutníci), dvoubarevný linoryt, 33,5x28 cm, sign. PD T. F. Šimon, LN v tisku TFŠ

50 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Továrna, olej na sololitu, 38x45 cm, sign. LD Beness 79, na rev. autorsky popsáno