aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Náramkové dámské hodinky Gigandet, zlaté, puncováno 585/1000, váha 18,10 g, průměr ciferníku 150 mm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
17 000 CZK

Kapesní pánské zlaté klíčové hodinky, 1/4 bití, jdoucí, gravírovaný ciferník, váha 58,50 g

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Zlaté, kapesní pánské dvouplášťové hodinky, krásný stav, puncováno, Au 585/1000, váha btto: 65,90 g

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Kapesní pánské hodinky IWC Schaffhausen,  v obecném kovu, zlacené detaily,

aktuální cena:
12 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Pánské kapesní zlaté, tříplášťové hodinky, gravirovaný plášť, luxusní stav, jdoucí, váha btto,..

aktuální cena:
3 200 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Kapesní pánské dvouplášťové hodinky, krásný stav, váha 16,92 g, puncováno 585/1000