aktuální cena:
1 300 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Sklenička s portrétem Wilhelma I. a France Josefa I., výška 19 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Karafa, sklo čiré, přejímané růžovým, malovaná florálními motivy, výška 27 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Mísa, sklo modré, značeno nálepem, 50. léta 20. století, průměr 25,5 cm, výška 8 cm