aktuální cena:
2 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Lovecký pes s úlovkem, bronz, nesignováno, 20 x 28 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Dívčí akt, bronz, výška 40 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
900 CZK

Jan Žižka, reliéf bronz, 36 x 25 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Stojící dívka, bronz, sokl mramor, výška 28 cm (bez soklu), neznačeno

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Porcelán, částečně glazovaný, výška 18 cm, značeno Herrend

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

aktuální cena:
2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

soška na dřevěném soklu, stříbřený kov, výška 27 cm, nesignováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Reliéfní plaketa, Prémie umělecké besedy 1910, lil Barták, výška 10 cm, šířka 24,5 cm