konec limitování 17. 12. 2019 18:00
datum aukce 17. 12. 2019 19:00
5
307
11
aktuální cena: 3 800 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

1. PANUŠKA Jaroslav (1872 - 1958)

Zimní krajina, olej na kartonu, 22x33 cm, sign. PD PANUŠKA, na rev. orig. podpis autora, původní rám

prodejce Aukční dům Korunní