prodáno za: 14 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

1. PANUŠKA Jaroslav (1872 - 1958)

Zimní krajina, olej na kartonu, 22x33 cm, sign. PD PANUŠKA, na rev. orig. podpis autora, původní rám

prodejce Aukční dům Korunní

8****4 14 000 CZK 17. 12. 2019 18:04:49