prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

10. FROLKA Antoš (1877 - 1935)

Žena při šití, olej na kartonu, 22x34 cm, sign. LD A. Frolka 910, nerámováno

prodejce Aukční dům Korunní

1****6 10 000 CZK 17. 12. 2019 19:04:55