prodáno za: 17 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

12. HAVELKA Roman (1877 - 1950)

Podzim u řeky, olej na plátně, 24,5x34,5 cm, sign. PD ROM. HAVELKA

prodejce Aukční dům Korunní

1****9 17 000 CZK 17. 12. 2019 19:05:37