prodáno za: 26 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

14. FEIGL Bedřich (1884 - 1965)

Toreador s býkem, olej na plátně, 61x51 cm, sign. LD Feigl

prodejce Aukční dům Korunní

*****6 26 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:39
*****6 24 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:38
*****6 22 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:35
*****6 20 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:31
*****6 19 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:30
*****6 18 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:30
*****6 17 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:29
*****6 16 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:29
*****6 15 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:23