prodáno za: 26 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

14. FEIGL Bedřich (1884 - 1965)

Toreador s býkem, olej na plátně, 61x51 cm, sign. LD Feigl

prodejce Aukční dům Korunní

3****6 26 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:39
1****6 24 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:38
3****6 22 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:35
3****6 20 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:31
1****6 20 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:31
1****6 19 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:30
3****6 18 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:30
1****6 17 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:29
1****6 16 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:29
1****6 15 000 CZK 17. 12. 2019 19:06:23