prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

18. BENEŠ Vlastimil (1919 - 1981)

Továrna, olej na sololitu, 38x45 cm, sign. LD Beness 79, na rev. autorsky popsáno

prodejce Aukční dům Korunní

*****1 50 000 CZK 17. 12. 2019 19:09:24
*****3 48 000 CZK 17. 12. 2019 19:09:19
*****1 46 000 CZK 17. 12. 2019 19:09:16
*****3 44 000 CZK 17. 12. 2019 19:09:13
*****3 42 000 CZK 17. 12. 2019 19:09:07
*****3 40 000 CZK 17. 12. 2019 19:09:07
*****3 38 000 CZK 17. 12. 2019 19:08:57