prodáno za: 55 000 CZK
vyvolávací cena: 7 000 CZK

3. KAVÁN František (1866 - 1941)

Rozkvetlá louka (Jinoličky u Jičína), olej na kartonu, 38x49,5 cm, sign. PD Kaván Jinoličky, na rev. Popsáno, rámováno pod sklem

prodejce Aukční dům Korunní

2****3 55 000 CZK 17. 12. 2019 19:01:14
8****1 55 000 CZK 17. 12. 2019 19:01:14
2****3 50 000 CZK 17. 12. 2019 19:01:10
8****1 48 000 CZK 17. 12. 2019 19:01:10
2****3 46 000 CZK 17. 12. 2019 19:01:08