prodáno za: 55 000 CZK
vyvolávací cena: 7 000 CZK

3. KAVÁN František (1866 - 1941)

Rozkvetlá louka (Jinoličky u Jičína), olej na kartonu, 38x49,5 cm, sign. PD Kaván Jinoličky, na rev. Popsáno, rámováno pod sklem

prodejce Aukční dům Korunní

*****3 55 000 CZK 17. 12. 2019 19:01:14
*****1 55 000 CZK 17. 12. 2019 19:01:14
*****3 50 000 CZK 17. 12. 2019 19:01:10
*****1 48 000 CZK 17. 12. 2019 19:01:10
*****3 46 000 CZK 17. 12. 2019 19:01:08