konec limitování 17. 12. 2019 18:00
datum aukce 17. 12. 2019 19:00
15
195
8
aktuální cena: 9 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

6. BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)

Domky u rybníka, olej na kartonu, 25x35 cm, sign. LD O Bubeníček, rímováno v uměleckém rámu, zaskleno

prodejce Aukční dům Korunní