konec limitování 17. 12. 2019 18:00
datum aukce 17. 12. 2019 19:00
9
255
9
aktuální cena: 3 200 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

7. MÁNES Václav (1793 - 1858)

Dívka v bílých šatech, olej na kartonu, 23,5x17,5 cm, sign. PD W. MANES

prodejce Aukční dům Korunní