prodáno za: 14 000 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

7. MÁNES Václav (1793 - 1858)

Dívka v bílých šatech, olej na kartonu, 23,5x17,5 cm, sign. PD W. MANES

prodejce Aukční dům Korunní

3****6 14 000 CZK 17. 12. 2019 19:03:15
1****7 13 000 CZK 17. 12. 2019 19:03:02