aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Jarní Lichnice, olej na sololitu, 20 x 25 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Chalupa v horách, pastel na kartonu, 31 x 31 cm

aktuální cena:
1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK
aktuální cena:
2 600 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

Kytice pivoněk, olej na kartonu, 67 x 51 cm

aktuální cena:
1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Mořský příboj, olej na plátně, datováno 1939, 60 x 97 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
900 CZK

Ovce na pastvě, olej na plátně, 1951, 47 x 38 cm

aktuální cena:
1 300 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Broskve na míse, olej na kartonu, 15 x 23 cm

aktuální cena:
1 000 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Hříbky, tempera na kartonu, 23 x 33 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Kvetoucí stromy u chalupy, olej na plátně, 40 x 48 cm, krakelováno, drobné trhliny v plátně

aktuální cena:
2 400 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Ženy na vesnici, olej na plátně, 50 x 40 cm

aktuální cena:
2 200 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Krajina, olej na kartonu, 27 x 33 cm

aktuální cena:
550 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Švestky na talíři, pastel na kartonu, 15 x 25 cm

aktuální cena:
1 400 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Růže ve váze, tempera na kartonu, 50 x 40 cm

aktuální cena:
1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Zátiší s raky, tempera na kartonu, 26 x 36 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Zátiší se švestkami, tempera na kartonu, 32 x 21 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 300 CZK

Zátiší s třešněmi, olej na kartonu, 18 x 30 cm

aktuální cena:
700 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Jelen, tužka, pastel na papíře, 22 x 16 cm

aktuální cena:
3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Krajina, olej na lepence, 20 x 29 cm, zezadu pozustalostní razítko